Успішно завершився семінар Академії характерництва “Сила землі”.

Учасники відвідали перше місце посвяти козаків-характерників, описане у книзі “Козак-харакктерник або таємна наука діда Архипа”.
Основний акцент семінару був на практиках ВИДИВА, тобто бачення сяйва та невидимого світу. Також були і базові практики. Кожен учасник семінару під чітким наглядом Майстра зміг пройти фізичні, психічні та енергетичні практики.

“Ми були в загадковому і містичному місці України, про яке в древності знали тільки обрані. Зараз це красиве місце не тільки для відпочинку, а хто знає як робити практику ВИДИВА, то і для практики. Місце повинно прийняти, дозволити і сприяти практиці тих, хто прийшов з добрими намірами. Карабел спочатку нам зробив випробування, щоб ми його пройшли, а потім сприяв сприйняттю а потім, навіть накормив, що було дійсним дивом!” – зазначає керівник міжнародного проекту «Козак-характерник» Денис Богуш.

КРИЛО – БАЧЕННЯ ОЧИМА ЯСТРУБА

Вправа КРИЛО проводилася для розвитку практики СНИВО біля скели КАРАБЕЛ (чорна скеля).
Вважається, що козаки-характерники могли бачити очима птиць і таким чином оцінювати плани ворога та “бачити” його військо. Таку розвідку з неба могли робити тільки обрані. Це не проста навичка, але місцевість Карабелу підштовхує та допомагає зробити вправу КРИЛО набагато простіше.
Вправа вдалася майже половині групи, але, за словами Дениса Богуша, це перші кроки до повного освоєння.

“Найцікавіше, що ми знаходимося на своїй землі – в Україні, і ми дізнаємося наші глибинні традиції – те, що робить кожного з нас сильнішим і підсилює разом з нами, можна сказати, всю державу”, – коментує проходження практик учасник семінару в рамках Академії характерництва «Сила землі» Андрій.

ВИДИВО – практика бачення невидимого світу

Основний час семінару «Сила землі» учасники провели на скелі Карабел, де вчилися бачити сяйво, невидимий світ і зміни картини реальності. Практика ВИДИВО, детально описана у книзі “Козак-харакктерник або таємна наука діда Архипа”, працює і в сучасному світі.

ВИДИВУ навчалися і вдень, і вночі. Після кожної вправи Денис Богуш вислуховував учасників, результати їх тренувань та давав коментарі і поради кожному своєму учню. Керівник міжнародного проекту «Козак-характерник» вважає, що досить важливим етапом у практиці ВИДИВО є сприйняття нової реальності.

ПРАКТИКА СПОГЛЯДАННЯ

Практика споглядання – базова практика для входу до ВИДИВА. Вона вчить бачити невидимий світ. Проходять практику на скелі Карабел, споглядаючи на одну точку, яку допомагає знайти інструктор. У процесі споглядання відкриваються візуальні ефекти, які не блокує свідомість.

Чотрири цикли практики описані в книзі “Козак-характерник або таємна наука діда Архипа”. На семінарі всі учасники успішно пройшли практику споглядання і отримали відчуття та бачення невидимого світу.

ГІПЕРСЛУХ та ГІПЕРНЮХ

Учасники закріпили вміння керувати своїми органами чуття, яке здобули ще на ознайомчому семінарі у Бучі. В умовах віддаленої від міста місцини, вправа ГІПЕРЧУТЛИВІСТЬ вдалася краще, так як послідовникам не заважали зайві звуки зосередитися на своїх відчуттях.

НАРДИ – подолання перешкод

Вправа НАРДИ передбачає командне подолання водних та гірських перешкод в певному темпі. На місцині Карабел це – перепливсти Південний Буг, пробігти по берегу, піднятися на гору до мосту, перебігти по мосту і по горі спуститися до базового лагеря. І в цьому завданні потрбно щоб всі хто стартував, у повному складі повернулися на базову точку. Козаки-характерники, в свій час, були крутими розвідниками і подібні вправи робили дуже часто.

ПЛОЩИНИ СИЛИ

Площини сили та робота з енергетикою – унікальний і важливий елемент тренінгів із характерницької науки. Ці практики описані в книзі “Козак-характерник або таємна наука діда Архипа”. Щоб навчитись працювати з подібними практиками, потрібно поступово, під контролем інструктора, йти від мінімального сприйняття і бачення енергій – до повноцінного безконтактного бою. З міркувань безпеки, ми не викладаємо всі елементи цієї практики видива.

Усі учасники семінару в рамках Академії Характерників і побачили, і відчули площини сили. Баченню сприяло місце сили – Карабел, на якому відбувався семінар.

Важливо відмітити, що вживання алкоголю і м’яса погіршують сприйняття в цих практиках тому краще хоча б на деякий час до та під час навчання відмовитись від спиртних напоїв та м’ясних продуктів.

ВИДЕО:

Семінар Академії характерництва “Сила землі” показав, що навчання характерницьким практикам може бути дуже інтенсивним. Кожен учасник Академії характерництва по завершенню семінару на скелі Карабел отримав новий рівень «Послідовник».

“Хочу подякувати Денису Олександровичу за те, що зібрав таку гарну компанію,  таких гарних людей. Тут енергетика просто зашкалює, це почуття не передати словами, це потрібно відчувати. Все було просто супер, всім велике дякую”, – ділиться враженнями учасник семінару «Сила землі» Роман.

“За такий короткий час ми впоралися із декількома складними практиками, які під силу далеко не кожному. Я радий, що перша посвята характерників вдалася кожному учаснику.
А головне – ми навчились працювати з українською культурою, традиціями, силою землі. Насправді, відкрити у собі нові можливості може кожен, але для того, щоб почати цей шлях, треба встати з теплого крісла і поїхати у найдивовижніші місця України!” – зробив підсумок семінару «Сила землі» керівник Академії характерництва та міжнародного проекту «Козак-характерник» Денис Богуш.