Для учасників і послідовників Академії Характерництва “Сила Землі” починаємо відкривати сакральні практики.
Далі викладена практика “Шість кроків Родоводу”.

1 крок – вивчи власний рід

2 крок – створи генеалогічне древо

3 крок – прослав своїх предків, свій рід

4 крок – вивчи історію своєї нації

5 крок – вивчи історію своєї країни

6 крок – шануй та допомагай живим предкам (батьків, дідів, бабусь, прадідів тощо)

 

1 крок – вивчи власний рід

Варто вивчити “7 колін” своїх предків. Вивчити основні лінії та можливий горизонт (100-200-1000 років) дослідження предків. Дослідити, чи є козацький рід, або з яких територій прийшли предки на територію України. Де поховані предки.

Досліди історію свого роду, які знання та інформацію твій рід мав та розвивав.

Збери фото- та відеодокументи з предками. Можливо є картини предків, або культурні надбання, які вони зробили. Може побудували якісь будівлі, зробили відкриття, предмети побуту тощо.

 

2 крок – створи генеалогічне древо

Досліди всі лінії своїх предків і створи генеалогічне древо з фотографіями, кількістю дітей та прізвищами і іменами. Якщо є герб роду – коли і де він з’явився.

Прискіпливо віднесись до всієї інформації твого роду, звернись до реєстрів, архівів, бібліотек.

Уточни у живих предків, чи все правильно розміщено на єдиній схемі.

 

3 крок – прослав своїх предків, свій рід

Подивись, чи є серед твоїх предків ті, якими ти можеш пишатися, які були героями, або зробили щось велике і корисне.

Напиши статтю про них, книгу чи зніми фільм. В крайньому разі пам’ятай їх і розповідай своїм дітям про іхній рід і великих людей-родичів.

Якщо в тебе цікаве життя та ти домігся великих цілей – зніми про себе фільм або напиши автобіографію, щоб залишити слід та щось корисне своїм нащадкам. Примножуй знання свого роду. Якщо батьки мали важливі знання, продовжуй їх лінію.

 

4 крок – вивчи історію своєї нації

Вивчи історію своєї нації на цієї території з горизонтами 100-500-1000-3000 років. Тут жили люди, вони мали свою культуру і цікаві знання. Є ідентифікатори нації цієї території – українська мова, вишиванки, писанки, гончарні вироби, одежа, традиційні страви, свята, календар, пісні, танці тощо. Вивчи ритми своєї нації. У цих ідентифікаторах є відповіді – що є твоя нація.

 

5 крок – вивчи історію своєї країни

Україна, як сучасна країна мала складну історію, але ця історія відповідає на питання: “хто ми?”, “як ми діємо в складних умовах?”, “як ми воюємо?” тощо.

Не довіряй історикам, нашу історію протягом 500-1000 років пробували змінювати різні сусіди та завойовники, які приходили на цю землю. Вони фальсифікували та знищували документи, особливо величні та героїчні сторінки нашої землі та нації.

Дивом збереглися древні роди і вони зараз відроджуються. “Шість кроків Родоводу” в цьому відродженні – важливий фактор.

Вивчи історію України і примнож її своїми величними вчинками.

 

6 крок – шануй та допомагай живим предкам (батькам, дідусям, бабусям, прадідам тощо)

Багато наших батьків і родичів потребують уваги та поваги. Частіше спілкуйся зі своїми предками, поважай їх, прославляй їхній і свій рід.

Допомагай їм, вони багато допомагали тобі і ти віддавай свій час та зусилля для помочі їм. Так і передається досвід поколінь – допоки живі твої предки, лінія не розривається. Так буде і з твоїми дітьми, яких повинно бути більше двох, якщо ти хочеш розвивати свій рід.