Денис Богуш запевняє – козацький кульчик виявляється має сакральний зміст і фактично є картою території.
“Хрест у кульчику вказує на особливе місце (Таріло) у центральній Україні (Кіровоградська область, біля Сабатинівки). Про це я дізнався в дослідженнях мого діда, який вивчав діяльність СС Аненербе на території України. Німці визначили це місце, як центр арійської цивілізації і від якого розходяться дуги по всій території України у вигляді свастики” – коментує Денис Богуш.
“На цьому місці вони робили магічні ритуали і виводили на вищі стани свідомості, тих хто проходив особливу підготовку в інституті Аненербе. Тут німці розкопали якісь кургани і вивезли три (!) вагони артефактів. післі війни тут НКВС-МГБ викопували все що залишилось. Потім зробили тут кар’єр і повидобували всі скеляні артефакти… З архівів все вичистили, але дивом ця інформація збереглася. Також вичищають і все що стосується Сабатинівської археологічної культури (16-12 ст. до нашої ери (!!!), яка може бути пов’язана з Тарілом”.- каже дослідник характерництва.
Кульчик з визначенням цього місця носили козаки, волхви Русі і до них скіфи.
“Ще багато загадок потрібно відкрити для дослідження цієї точки на карті. Але перші кроки ми вже зробили. Україна неймовірна!” – завершує керівник міжнародного проекту “Козак-Характерник” Денис Богуш.
Відео з Таріла можна подивитися тут і тут.