Команда телеканалу «Крокус» спільно з Денисом Богушем розпочала роботу над телевізійним проектом «Шлях характерника».

«Шлях-характерника» заплановано, як цикл передач, які поступово розкриватимуть глядачеві історію величних воїнів-магів, що захищали українську землю від ворогів. Це будуть своєрідні діалоги про характерництво, де звучатимуть питання, що хвилюють усіх, хто цікавляться цією темою. Суспільний інтерес до даного етапу історії нашої держави ще ніколи не був таким високим. Тож, аби задовольнити його – ми вирішили запустити телевізійний проект» — говорить Денис Богуш.

Цикл передач про козаків-характерників відкриється темою «Історичні свідчення: хто такі козаки-характерники?». У ній глядач отримає відповіді на питання: «Хто такі характерники?», «Якими специфічними навичками вони володіли?», «Хто з відомих історичних постатей був характерником?» та «Чи захищають вони українські кордони сьогодні?».

Як повідомляється на сайті телеканалу «Крокус», у зйомках пілотної першої передачі прийняла участь рекордна кількість учасників, обладнання та реквізиту.
Прем’єра запланована на осінь.

Перший випуск передачі «Шлях характерника» можна буде побачити у ефірі телеканалу «Крокус» та у його соціальних мережах.